Quady

 

Preferującym mniejsze pojazdy proponujemy quady firmy yamaha. Są znakomitą atrakcją każdej imprezy terenowej. Po krótkim przeszkoleniu przez naszego instruktora każdy uczestnik może spróbować swoich sił dosiadając czterokołowca, od doświadczonych rajdersów po amatorów zasiadających na tego typu pojazdach pierwszy raz.

 

Kierować taką maszyną można nauczyć się w parę minut bez względu na brak doświadczenia w kierowaniu i brak prawa jazdy. Posiadamy quady o pojemności 250 i 350 cm3. Są one łatwe i proste w obsłudze. Pojazdy posiadają automatyczną skrzynie biegów, dzięki czemu korzystać z nich mogą nie tylko dorośli, ale również młodzież i dzieci (za zgoda rodziców).

 

Oferujemy również wycieczki quadami: 

  • Wyprawa 1-godzinna - Trasa przebiega po specjalnym torze treningowym oraz leśnych i polnych drogach. Zalecana jest dla osób początkujących. 
  • Wyprawa 2-godzinna - Trasa przebiega po specjalnym torze treningowym oraz leśnych i polnych drogach. Po drodze zaliczamy również żwirownie czy leśne trawersy. Gwarantujemy również przeprawy wodne. Dla osób lubiących przygody. 
  • Wyprawa 6-godzinna - Trasa przebiega po specjalnym torze treningowym oraz leśnych i polnych drogach. Po drodze zaliczamy również żwirownie czy leśne trawersy. Gwarantujemy również przeprawy wodne. W połowie wycieczki organizujemy ciepły posiłek przy ognisku. 

 

Firma posiada pakiet ubezpieczeń OC i NW.

 
Obszar działania