Drukuj

Hotelowe integracje

Nie zawsze pogoda sprzyja zajęciom w terenie. Często bywa także, że grupa z założenia chce integrować się pod dachem. Dlatego wychodzimy na przeciw oczekiwaniom firm i prezentujemy pakiet zabaw typowo indoor'owych, czyli możliwych do realizacji w hotelowym zaciszu. 

 

Warsztaty dla Pań

 

Wizaż

Pamiętaj, że odpowiednio dobrany strój, fryzura i makijaż doda śmiałości i pewności siebie. Wizerunek jest sztuką – zostań zatem kreatorem kobiecego piękna! Zapoznaj się z teorią koloru, dokonaj analizy kształtu twarzy i wykonaj profesjonalny makijaż. Mini Kurs wizażu stworzyliśmy z myślą o Twoich pragnieniach bycia piękną i zmysłową!

Zajęcia będą prowadzone przez zawodową kosmetyczkę.

Plan spotkania:

-filmik „jak tego nie robić” w wykonaniu mężczyzn.

-omówienie trzech typów cery;

-dobieranie podkładów do typu cery;

-etapy nakładania makijażu;

-sposoby na wysmuklenie rysów twarzy;

-efekt powiększenia ust;

-makijaż oka odpowiedni do koloru oczu;

-preparaty utrwalające makijaż;

 

 

Brafitting

z ang. bra – biustonosz, fit – dopasować) pochodzi z Wielkiej Brytanii i jest to proces prawidłowego dopasowania biustonosza.

Czy jesteś w 100% przekonana o prawidłowym doborze tej przepięknej części bielizny? Nasza wykwalifikowana brafitterka odpowie na wszystkie Twoje pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości!

Plan spotkania:

Wstęp ( opis ogólny dobierania staników);

- omówienie każdego rodzaju stanika (balkonetka , miękki, fiszbinowy, bez usztywnień , push up , 2size push up , żelowy );

wymierzenie każdej uczestniczce szkolenia wymiarów biustu;

-zademonstrowanie na modelce błędów najczęściej popełnianych podczas doboru stanika ;

Istotne szczegóły podczas doboru staników;

- skrzywienia oraz deformacja poprzez zły dobór stanika;

„jak dobrze wyglądać w staniku” czyli jaki rodzaj wybrać dla siebie;

nowości bieliźniane

podsumowanie , rozdanie dyplomów potwierdzających kurs.

Warsztaty dla Panów

 

 

Proponujemy Państwu niezapomniany wieczorek tematyczny, który poprowadzi POLSKI Dakarowiec Maciej „Albin” Albinowski!

Zapalony kierowca i kolekcjoner mocnych wrażeń Maciej „Albin” Albinowski chętnie spotka się z Państwem, pokaże sprzęt, na którym się ściga oraz opowie o kulisach najbardziej wymagających rajdów terenowych świata.

Maciej Albinowski rozpoczął swoją przygodę z off-roadem pod koniec lat 90-tych. Na koncie ma wiele osiągnięć w rajdach terenowych nie tylko w Polsce. Zwyciężał rajdy w różnych częściach Europy, ale również w Afryce i Ameryce Południowej.

Albin w 2012 roku zadebiutował w najsłynniejszym rajdzie świata, w Dakarze. Uczynił to jako trzeci Polak w historii, na quadzie.

Maciej ma także inne, równie ekstremalne osiągnięcia, jak rekord Polski w najszybszej jeździe quadem w terenie, zresztą niepobity do dziś. 

Blok jest podzielony na 3 etapy.

 

Maciek przez cały czas prowadzenia prezentacji pokazuje zdjęcia z rajdów, oraz odpowiada na pytania uczestników wieczorku.

Chcecie Państwo, by Albin swoimi Dakarowymi opowieściami urozmaicił Wasz wieczorek firmowy? Chcecie, by podniósł morale pracowników i zmotywował ich do pełni zaangażowania? Jeśli tak, to ta propozycja jest w sam raz dla Was! 

Warsztaty dla wszystkich!

 

Projekt  „Adventure Bollywood”

Nasz najnowszy projekt jest bardzo kreatywną zabawą, po której zostanie pamiątka na długi, długi czas.

Event to typowy scenariusz indoor’owy, który wykonać możemy w każdym dowolnym miejscu wskazanym przez klienta- od hali produkcyjnej, przez boisko sportowe, po hotelową salę konferencyjną.

Do dyspozycji oddajemy naszą ekipę filmową- kamerzystę, dźwiękowca, oświetleniowca, montażystę, wizażystki oraz fryzjerki, a Państwa zadaniem jest zbudowanie scenariusza oraz rozdzielenie ról w drodze castingu.

Scenariusz może być tak różnorodny, jak pozwala na to Państwa kreatywność- od parodii ulubionego filmu, po spot reklamowy produktu bądź Państwa firmy.

Poza sprzętem niezbędnym do nagrywania, przywozimy ze sobą także szerokie spektrum stroi, peruk oraz gadżetów.

 

Przykładowa produkcja naszej ekipy (film tematyczny o Bunkrach MRU)

https://www.youtube.com/watch?v=NIAL7Ei_IP4

 

 

Projekt „like a DJ”

Czy nie mięli Państwo kiedyś ochoty pobawić się gramofonami, miksując muzykę? Czyż praca dyskdżokeja nie wydaje się zajęciem miłym, łatwym i przyjemnym? Miłym i przyjemnym zajęciem jest na pewno, ale czy oby „skreczowanie” jest takie łatwe? My dajemy możliwość sprawdzenia tego empirycznie! Do dyspozycji na czas eventu oddajemy cały potrzebny do tworzenia sprzęt, oraz Dj’a, który od wielu lat prowadzi imprezy w klubach oraz udziela się gościnnie nagrywając screatch’e na płyty najsłynniejszych Polskich raperów i nie tylko!

 Warsztaty prowadzi Dj Danek (na zdjęciu)!

Obszar działania