Drukuj

Monster Garage

 

Podczas trwania imprezy dzielimy uczestników na zespoły, które w określonym czasie muszą wykonać przygotowane przez nas zadania.

Aby wykonać przedziwny pojazd zespół mechaników musi wykonać zadania, za które dostanie od nas FUNCIAKI - oficjalny środek płatniczy w naszym "sklepie", w którym będzie można kupić wszystkie potrzebne części i materiały do przerobienia swoich pojazdów na "potwory".

Zadania są zespołowe o różnym stopniu trudności. Nad przebiegiem wszystkich konkurencji czuwają nasi instruktorzy, którzy przyznają punkty.

 

Projekt „Monster Garage” to kreatywna i wesoła zabawa dla ludzi z różnymi predyspozycjami i w różnym wieku. Scenariusz polega na przerobieniu popularnych fiatów 126p aka. „Kaszlak” według wcześniej przygotowanego projektu. Zwierzę, łódź podwodna, samolot - temat projektu także zostaje wcześniej podany. Inwencja i pomysłowość prowadzących nie ma umiaru. Każda z grup dostaje własnego Kaszlaka o wyjściowym, białym kolorze. 

 

Pierwszym punktem jest zaprojektowanie pojazdu. Mazaki, kredki, brystol - pomysł i projekt gotowy! Każda grupa zostanie także zaopatrzona w farby w spray'u, taśmy klejące, styropianowe płyty oraz giętkie rurki. Wszystko, co może ułatwić przeniesienie projektu z kartki papieru do rzeczywistości! Grupa dostaje określony limit czasu, w którym musi się zmieścić. Pod uwagę podczas wyłaniania zwycięzcy będą brane zgodność wykonanego pojazdu z projektem wstępnym oraz ogólna kreatywność. 


Cała impreza odbywa się w miłej atmosferze, przy rozrywkowej muzyce. 
Monster garaż to zabawa z dużą dawką śmiechu:))))))) 

Obszar działania