Drukuj

Imprezy integracyjne

 

Kompleksowa organizacja imprez integracyjnych dla firm

 

Imprezy Integracyjne dają wielką szansę na zbudowanie świetnych relacji między pracownikami. Nie tylko organizujemy niezapomniane eventy i zabawne imprezy, ale również tworzymy profesjonalne zajęcia ukierunkowane na wspieranie procesu integracji zespołu. Poprzez integrację znacznie podnoszą się morale pracowników, co przekłada się na efekty w pracy zawodowej. Budowanie takich relacji zwiększa efektywność komunikacji i tworzy przyjazną atmosferę w miejscu pracy. Dzięki naszym imprezom można zbudować idealnie zgrany zespół, który będzie w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.

 

Imprezy dla firm

 

Imprezy dla firm organizowane przez Adventurequad.pl charakteryzują się pełnym profesjonalizmem, efektywnością, a także dużą dawką humoru. Ponadto w znacznym stopniu wpływają na budowanie doskonałych relacji pomiędzy pracownikami. Nasz zespół posiada wysokie kwalifikacje, poparte kilkunastoletnim doświadczeniem. To, czym się zajmujemy, autentycznie jest naszą pasją. Organizujemy wyjątkowe imprezy dla firm, mające na celu wspieranie przebiegu integracji współpracowników a także tworzenie mocnych relacji z przełożonymi, co gwarantuje zbudowanie przyjaznej aury oraz polepszenie komunikacji w miejscu pracy.

 

Mamy w swym dorobku organizację setek szkoleń, eventów oraz imprez integracyjnych przygotowywanych dla firm o różnym charakterze działalności.

W dzisiejszych  czasach każdy pracownik chciałby otrzymywać benefity. Z najnowszego raportu "Świadczenia dodatkowe w oczach pracowników w 2013 roku" wynika, że aż 40% pracowników zatrudnionych w firmach chciałoby uczestniczyć w zajęciach sportowych oraz rekreacyjnych. Nasza firma jest świetna w zapewnieniu wysokich standardów takowych zajęć.

Gwarantujemy pełne zadowolenie z oferowanych przez nas usług.

 

Imprezy tematyczne

 

Organizujemy imprezy tematyczne, czyli tak zwane „scenariuszówki” to sztandar firmy Adventurequad.pl. Scenariusz niemal każdej imprezy piszemy specjalnie pod wymagania klienta, dopasowując się do każdej sugestii. 

Każdemu takiemu eventowi towarzyszy wątek przewodni, a misje i zadania są tak dobierane, aby klimatem oraz poziomem zaangażowania pasowały do założeń scenariusza.

 

W ofercie mamy m. in. takie tematy jak:

  • Military Day
  • Ekspedycja OWB
  • Poszukiwanie Bursztynowej Komnaty
  • ABC Off Roadu
  • Projekt Strong Man
  • Olimpiada na Wesoło
  • Monster Garage

 

Poniżej prezentujemy kilka z naszych flagowych scenariuszy z przyporządkowanymi  przykładowymi konkurencjami. Jesteśmy w stanie zorganizować wiele więcej! Zapraszamy więc do bezpośredniego kontaktu!

Organizacja obejmuje takie imprezy jak:

Bursztynowa komnata

Scenariusz imprezy integracyjnej... więcej

 

Monster garaż

Chcesz poczuć się jak Jesse James, amerykański producent przedziwnych pojazdów? 
!!! To napisz do NAS !!!
Pomożemy zrealizować Twoje marzenia:) więcej

 

Olimpiada na wesoło

Zabawa z olbrzymią dawką śmiechu! ... więcej

 

Olimpiada zimowa

Pomysł na spędzenie miło czasu bawiąc się z pełnym wykorzystaniem białego puchu.... więcej

 

Projekt Strong Man

Zawody serii Strong Man to nowość w integracyjnych imprezach scenariuszowych.... więcej

 

Gra miejska

Pokonaj w sobie Ducha Gór.

Liczyrzepa, Rzepiór, Karkonosz, Rybecal... więcej

 

Zakres działań

Organizujemy imprezy integracyjne w całej Polsce ze szczególnym uwzględnieniem takich województw jak:
wielkopolskie, dolnośląskie, lubuskie i zachodniopomorskie.

Obszar działania